Ukončené projekty

Zkvalitnění výuky v klíčových kompetencích na základních školách v Plzni – etapa III.

Projekt byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, z Integrovaného regionální operačního programu – ITI.
Reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0008092.

Cílem bylo zlepšení celkové úrovně výuky technických předmětů, cizích jazyků, digitálních dovedností a přírodovědných předmětů, zefektivnění edukačního procesu ve vztahu k žákům i pedagogům v návaznosti na schválené strategie MAP a ITI plzeňské metropolitní oblasti ve vybraných 19 ZŠ v Plzni. Součástí projektu byla realizace vnitřní konektivity ve školách (instalace WiFi z důvodu možnosti využití tabletů při výuce odborných předmětů). Vybavení lze využít v rámci mimoškolního vzdělávání žáků a studentů a ke spolupráci škol. (...)

Zkvalitnění výuky v klíčových kompetencích na základních školách v Plzni – etapa I.

Projekt byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, z Integrovaného regionálního operačního programu – ITI.
Reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005897.

Cílem realizace projektu bylo zlepšení celkové úrovně výuky technických předmětů, cizích jazyků, digitálních dovedností a přírodovědných předmětů, zefektivnění edukačního procesu ve vztahu k žákům i pedagogům v návaznosti na schválené strategie MAP a ITI plzeňské metropolitní oblasti ve vybraných 10 ZŠ v Plzni. Realizace opatření umožnila bezbariérový přístup do škol/učeben. Součástí projektu bylo vyřešení vnitřní konektivity ve školách. Vybavení lze využít v rámci mimoškolního vzdělávání žáků a studentů a ke spolupráci škol ()